bg_BGhrpl_PL
bg_BGhrpl_PL
oferta

Tłumaczenia ustne

Od lat wykonuję tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne w kombinacji
polski <> chorwacki, polski <> bułgarski oraz chorwacki <> bułgarski.

Zapewniam tłumaczenie podczas konferencji, negocjacji handlowych, szkoleń, konsultacji, rozmów telefonicznych w języku chorwackim lub bułgarskim, spotkań autorskich, zwiedzania turystycznego z przewodnikiem itd.

Głównie podejmuję się tłumaczeń z obszaru moich specjalizacji (turystyka, przemysł spożywczy, biznes, muzyka), choć uwielbiam uczyć się  i ciągle poszerzam wiedzę, a z nią - sięgam po kolejne dziedziny specjalizacji. Zawsze przyjęcie zlecenia uzależniam od dostępu do informacji umożliwiających mi właściwe przygotowanie się do tłumaczenia w podanym terminie.

Dostosowując się do nowej rzeczywistości i nowych potrzeb, oferuję także usługi tłumaczenia zdalnego RSI w języku chorwackim i bułgarskim [tłumaczenie symultaniczne on-line] z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania. Teraz konferencje czy spotkania w większym gronie mogą odbywać się niezależnie od obostrzeń epidemicznych czy odległości dzielącej uczestników przy zachowaniu takich samych standardów jakości, jak podczas standardowego tłumaczenia kabinowego.

Pomagam także w przeprowadzeniu rozmów / ustaleń przez telefon lub inny komunikator (Skype, WhatsApp, Zoom, Messenger i in.) na podstawie Twoich wytycznych. Wystarczy, że podasz wszelkie potrzebne szczegóły, a rozmowę przeprowadzę ja. Otrzymasz szczegółowy opis ustaleń z chorwackim lub bułgarskim rozmówcą oraz transparentny wykaz czasu mojego pracy i jej efektów. Najważniejsze, że sprawę załatwię błyskawicznie za Ciebie - zyskasz na czasie, komforcie i pewności, że wszystko zostanie właściwie zrozumiane i uzgodnione.

To jednak nie wszystko. Wspieram przedsiębiorców w ich kontaktach handlowych z kontrahentami na Bałkanach. Niejednokrotnie komunikuję się w problematycznych sprawach z urzędami i organami użyteczności publicznej (policja, prokuratura, sąd) w Chorwacji lub Bułgarii. Nie przesadzę, jeśli powiem Ci, że sprawy niemożliwe rozwiązuję od ręki. Na cuda musisz chwilę zaczekać ;) Mam dar rozmowy z ludźmi i smykałkę do niepoddawania się mimo biurokratycznych przeszkód. Jeśli mi nie wierzysz, zajrzyj do podstrony "zaufali mi" lub do opinii Google.

Współpracuję od wielu lat jako tłumacz ad hoc powoływany (jako biegły w miejsce tłumacza przysięgłego) do tłumaczeń ustnych na policji, w prokuraturze czy do współpracy ze Strażą Graniczną. Nieobce jest mi radzenie sobie ze stresem i działanie pod presją czasu. Kandyduję do uzyskania uprawnień tłumacza przysięgłego, bo czuję, że to moja misja i dzięki temu będę mogła jeszcze lepiej pomagać swoimi umiejętnościami ludziom, którzy tego naprawdę potrzebują. Wkrótce będę mogła zaprosić Cię do współpracy także w tej roli.

Zapytaj o wolny termin tutaj lub w formularzu na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenie i rezerwacja noclegu w Chorwacji

 
 

Uwielbiasz Chorwację i chcesz mieć pewność, że wszystko jest dobrze zaplanowane?

Chcesz potwierdzić rezerwację noclegu przez telefon po chorwacku lub zapytać o wolne miejsca w ulubionym apartamencie? 

Chcesz przekazać więcej szczegółowych informacji i wolisz, aby zrobił to ktoś mówiący biegle po chorwacku? 

 

Jeśli tylko nieznajomość języka przyczynia Ci stresu, zadzwoń i zapytaj. Skontaktuję się za Ciebie. Podasz mi wytyczne, a porozmawiam i uzgodnię wszystkie warunki. Otrzymasz potwierdzenie uzgodnień na piśmie lub ustnie, a wraz z tym - wszelkie informacje, które udało mi się zdobyć od chorwackich rozmówców + nagrania rozmów

 

Mogę załatwić za Ciebie sprawę zdalnie, gdziekolwiek obecnie się znajdujesz lub wykonać tłumaczenie rozmowy telefonicznej na żywo w Krakowie - jak Ci pasuje. 

Po więcej informacji zadzwoń tutaj lub skorzystaj z formularza na dole strony.

Tłumaczenia ustne telefoniczne w języku chorwackim

 

Potrzebujesz skontaktować się z kontrahentem w Chorwacji, ale chcesz być pewien, że nie utracisz żadnego szczegółu w wirze rozmowy? 

Zależy Ci na pilnym wyjaśnieniu trudnej sytuacji podczas pobytu w Chorwacji? 

Znalazłeś się w chorwackim szpitalu, a nie umiesz porozumieć się z personelem? 

Potrzebujesz zadzwonić pod numer alarmowy w Chorwacji, ale obawiasz się, że nie przekażesz szczegółowo informacji, a język angielski może nie wystarczyć?

Miałeś kolizję drogową i potrzebujesz porozmawiać z udziałem tłumacza języka chorwackiego? 

Chciałbyś dookreślić szczegóły pobytu lub dopytać o coś właścicieli apartamentu? 

 

Po prostu zadzwoń do mnie i skorzystaj z możliwości tłumaczenia na żywo (telefon, video, aplikacja) lub zleć mi przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z Chorwacją, a załatwię to za Ciebie. Wystarczą Twoje wytyczne. Z mojej strony otrzymasz nagranie rozmów i potwierdzenie czasu ich trwania oraz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać swoim chorwackim rozmówcom. 

 

A wraz z tym otrzymasz: 

  • szybką realizację 
  • rzetelne informacje zwrotne 
  • miły kontakt z tłumaczką lubiącą ludzi i swoją pracę 
  • spokój 
  • zaoszczędzisz czas i nerwy. 

 

Pomaganie to moja supermoc!

Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenie i rezerwacja noclegu w Bułgarii

 

Uwielbiasz podróże do Bułgarii i chcesz wszystko dobrze zaplanować?

Potrzebujesz potwierdzić rezerwację noclegu przez telefon po bułgarsku lub zapytać o wolne miejsca w ulubionym apartamencie? 

Najchętniej dopytałbyś o szczegóły, bo chcesz uniknąć nieporozumień (nie wszędzie da się dogadać po angielsku)?

 

Jeśli tylko nieznajomość języka jest przyczyną Twoich rozterek, zadzwoń i zapytaj. Skontaktuję się za Ciebie. Podasz mi wytyczne, a porozmawiam i uzgodnię wszystkie warunki. Otrzymasz potwierdzenie ustaleń na piśmie lub ustnie, a wraz z tym - wszelkie informacje, które udało mi się zdobyć od bułgarskich rozmówców + nagrania rozmów (jeśli potrzebujesz). 

 

Chętnie załatwię za Ciebie rezerwację noclegu w języku bułgarskim zdalnie z każdego miejsca na świecie - gdziekolwiek obecnie się znajdujesz - lub wykonać tłumaczenie rozmowy telefonicznej do Bułgarii na żywo w Krakowie - jak Ci pasuje. 

Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenia ustne telefoniczne w języku bułgarskim

 

Zależy Ci na pilnym wyjaśnieniu trudnej sytuacji podczas pobytu w Bułgarii? 

Potrzebujesz zadzwonić pod numer alarmowy w Bułgarii, ale obawiasz się, że nie przekażesz szczegółowo informacji, a język angielski może nie wystarczyć?

Miałeś kolizję drogową i potrzebujesz porozmawiać z udziałem tłumacza języka bułgarskiego? 

Znalazłeś się w bułgarskim szpitalu, a nie umiesz porozumieć się z personelem? 

Chciałbyś dookreślić szczegóły pobytu lub dopytać o coś właścicieli apartamentu? 

Potrzebujesz skontaktować się z kontrahentem w Bułgarii, ale chcesz być pewien, że nie utracisz żadnego szczegółu w wirze rozmowy? 

 

Po prostu zadzwoń do mnie i skorzystaj z możliwości tłumaczenia na żywo (telefon, video, aplikacja) lub zleć mi przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z Bułgarią, a załatwię to za Ciebie. Wystarczą Twoje wytyczne. Z mojej strony otrzymasz nagranie rozmów i potwierdzenie czasu ich trwania oraz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać swoim bułgarskim rozmówcom. 

 

A wraz z tym otrzymasz: 

  • szybką realizację 
  • rzetelne informacje zwrotne 
  • miły kontakt z tłumaczką lubiącą ludzi i swoją pracę 
  • spokój 
  • zaoszczędzisz czas i nerwy. 

 

Pomaganie to moja supermoc!

Skontaktuj się telefonicznie (numer tutaj) lub wypełnij formularz na dole strony.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych