bg_BGhrpl_PL
bg_BGhrpl_PL
oferta

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne wykonuję w kombinacji
polski <> chorwacki oraz polski <> bułgarski.

Zapewniam tłumaczenie podczas konferencji, negocjacji handlowych, szkoleń, konsultacji, rozmów telefonicznych w języku chorwackim lub bułgarskim, spotkań autorskich, zwiedzania turystycznego z przewodnikiem itd.

Głównie podejmuję się tłumaczeń z obszaru moich specjalizacji, choć chętnie poszerzam zakres tematyczny. W takiej sytuacji przyjęcie zlecenia uzależniam
od dostępnych informacji umożliwiających mi właściwe przygotowanie się do tłumaczenia w podanym terminie.

Pomagam także w przeprowadzeniu rozmów / ustaleń przez telefon lub inny komunikator (Skype, WhatsApp, Zoom, Messenger i in.) na podstawie Twoich wytycznych. Wystarczy, że podasz wszelkie potrzebne szczegóły, a rozmowę przeprowadzę ja. Otrzymasz nagrania i szczegółowy opis ustaleń z chorwackim lub bułgarskim rozmówcą. Najważniejsze, że sprawę załatwię błyskawicznie za Ciebie - zyskasz na czasie, komforcie i pewności, że wszystko zostanie właściwie zrozumiane i uzgodnione.

Tłumaczenie i rezerwacja noclegu w Chorwacji

Uwielbiasz Chorwację i chcesz mieć pewność, że wszystko jest dobrze zaplanowane?

Chcesz potwierdzić rezerwację noclegu przez telefon po chorwacku lub zapytać o wolne miejsca w ulubionym apartamencie?

Chcesz przekazać więcej szczegółowych informacji i wolisz, aby zrobił to ktoś mówiący biegle po chorwacku?

Jeśli tylko nieznajomość języka przyczynia Ci stresu, zadzwoń i zapytaj. Skontaktuję się za Ciebie. Podasz mi wytyczne, a porozmawiam i uzgodnię wszystkie warunki. Otrzymasz potwierdzenie uzgodnień na piśmie lub ustnie, a wraz z tym - wszelkie informacje, które udało mi się zdobyć od chorwackich rozmówców + nagrania rozmów.

Mogę załatwić za Ciebie sprawę zdalnie, gdziekolwiek obecnie się znajdujesz lub wykonać tłumaczenie rozmowy telefonicznej na żywo w Krakowie - jak Ci pasuje.

Tłumaczenia ustne telefoniczne w języku chorwackim

Potrzebujesz skontaktować się z kontrahentem w Chorwacji, ale chcesz być pewien, że nie utracisz żadnego szczegółu w wirze rozmowy?

Zależy Ci na pilnym wyjaśnieniu trudnej sytuacji podczas pobytu w Chorwacji?

Znalazłeś się w chorwackim szpitalu, a nie umiesz porozumieć się z personelem?

Miałeś kolizję drogową i potrzebujesz porozmawiać z udziałem tłumacza języka chorwackiego?

Chciałbyś dookreślić szczegóły pobytu lub dopytać o coś właścicieli apartamentu?

Po prostu zadzwoń do mnie i skorzystaj z możliwości tłumaczenia na żywo (telefon, video, aplikacja) lub zleć mi przeprowadzenie rozmowy, a załatwię to za Ciebie. Wystarczą Twoje wytyczne. Z mojej strony otrzymasz nagranie rozmów i potwierdzenie czasu ich trwania oraz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać swoim chorwackim rozmówcom.

A wraz z tym otrzymasz:

  • szybką realizację
  • rzetelne informacje zwrotne
  • miły kontakt z tłumaczką lubiącą ludzi i swoją pracę
  • spokój
  • zaoszczędzisz czas i nerwy.

Pomaganie to moja supermoc!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych