bg_BGhrpl_PL
bg_BGhrpl_PL
oferta

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne wykonuję w kombinacji
polski <> chorwacki, polski <> bułgarski oraz chorwacki <> bułgarski.

Zapewniam tłumaczenie podczas konferencji, negocjacji handlowych, szkoleń, konsultacji, rozmów telefonicznych w języku chorwackim lub bułgarskim, spotkań autorskich, zwiedzania turystycznego z przewodnikiem itd.

Głównie podejmuję się tłumaczeń z obszaru moich specjalizacji, choć chętnie poszerzam zakres tematyczny. W takiej sytuacji przyjęcie zlecenia uzależniam
od dostępnych informacji umożliwiających mi właściwe przygotowanie się do tłumaczenia w podanym terminie.

Pomagam także w przeprowadzeniu rozmów / ustaleń przez telefon lub inny komunikator (Skype, WhatsApp, Zoom, Messenger i in.) na podstawie Twoich wytycznych. Wystarczy, że podasz wszelkie potrzebne szczegóły, a rozmowę przeprowadzę ja. Otrzymasz nagrania i szczegółowy opis ustaleń z chorwackim lub bułgarskim rozmówcą. Najważniejsze, że sprawę załatwię błyskawicznie za Ciebie - zyskasz na czasie, komforcie i pewności, że wszystko zostanie właściwie zrozumiane i uzgodnione.

Dostosowując się do nowej rzeczywistości i nowych potrzeb, oferuję także usługi tłumaczenia zdalnego RSI w języku chorwackim i bułgarskim [tłumaczenie symultaniczne on-line] z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania. Teraz konferencje czy spotkania w większym gronie mogą odbywać się niezależnie od obostrzeń epidemicznych czy odległości dzielącej uczestników przy zachowaniu takich samych standardów jakości, jak podczas standardowego tłumaczenia kabinowego.

Zapytaj o wolny termin tutaj lub w formularzu na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenie i rezerwacja noclegu w Chorwacji

 
 

Uwielbiasz Chorwację i chcesz mieć pewność, że wszystko jest dobrze zaplanowane?

Chcesz potwierdzić rezerwację noclegu przez telefon po chorwacku lub zapytać o wolne miejsca w ulubionym apartamencie? 

Chcesz przekazać więcej szczegółowych informacji i wolisz, aby zrobił to ktoś mówiący biegle po chorwacku? 

 

Jeśli tylko nieznajomość języka przyczynia Ci stresu, zadzwoń i zapytaj. Skontaktuję się za Ciebie. Podasz mi wytyczne, a porozmawiam i uzgodnię wszystkie warunki. Otrzymasz potwierdzenie uzgodnień na piśmie lub ustnie, a wraz z tym - wszelkie informacje, które udało mi się zdobyć od chorwackich rozmówców + nagrania rozmów

 

Mogę załatwić za Ciebie sprawę zdalnie, gdziekolwiek obecnie się znajdujesz lub wykonać tłumaczenie rozmowy telefonicznej na żywo w Krakowie - jak Ci pasuje. 

Po więcej informacji zadzwoń tutaj lub skorzystaj z formularza na dole strony.

Tłumaczenia ustne telefoniczne w języku chorwackim

 

Potrzebujesz skontaktować się z kontrahentem w Chorwacji, ale chcesz być pewien, że nie utracisz żadnego szczegółu w wirze rozmowy? 

Zależy Ci na pilnym wyjaśnieniu trudnej sytuacji podczas pobytu w Chorwacji? 

Znalazłeś się w chorwackim szpitalu, a nie umiesz porozumieć się z personelem? 

Potrzebujesz zadzwonić pod numer alarmowy w Chorwacji, ale obawiasz się, że nie przekażesz szczegółowo informacji, a język angielski może nie wystarczyć?

Miałeś kolizję drogową i potrzebujesz porozmawiać z udziałem tłumacza języka chorwackiego? 

Chciałbyś dookreślić szczegóły pobytu lub dopytać o coś właścicieli apartamentu? 

 

Po prostu zadzwoń do mnie i skorzystaj z możliwości tłumaczenia na żywo (telefon, video, aplikacja) lub zleć mi przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z Chorwacją, a załatwię to za Ciebie. Wystarczą Twoje wytyczne. Z mojej strony otrzymasz nagranie rozmów i potwierdzenie czasu ich trwania oraz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać swoim chorwackim rozmówcom. 

 

A wraz z tym otrzymasz: 

  • szybką realizację 
  • rzetelne informacje zwrotne 
  • miły kontakt z tłumaczką lubiącą ludzi i swoją pracę 
  • spokój 
  • zaoszczędzisz czas i nerwy. 

 

Pomaganie to moja supermoc!

Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenie i rezerwacja noclegu w Bułgarii

 

Uwielbiasz podróże do Bułgarii i chcesz wszystko dobrze zaplanować?

Potrzebujesz potwierdzić rezerwację noclegu przez telefon po bułgarsku lub zapytać o wolne miejsca w ulubionym apartamencie? 

Najchętniej dopytałbyś o szczegóły, bo chcesz uniknąć nieporozumień (nie wszędzie da się dogadać po angielsku)?

 

Jeśli tylko nieznajomość języka jest przyczyną Twoich rozterek, zadzwoń i zapytaj. Skontaktuję się za Ciebie. Podasz mi wytyczne, a porozmawiam i uzgodnię wszystkie warunki. Otrzymasz potwierdzenie ustaleń na piśmie lub ustnie, a wraz z tym - wszelkie informacje, które udało mi się zdobyć od bułgarskich rozmówców + nagrania rozmów (jeśli potrzebujesz). 

 

Chętnie załatwię za Ciebie rezerwację noclegu w języku bułgarskim zdalnie z każdego miejsca na świecie - gdziekolwiek obecnie się znajdujesz - lub wykonać tłumaczenie rozmowy telefonicznej do Bułgarii na żywo w Krakowie - jak Ci pasuje. 

Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony.

rezerwacja noclegu Bułgaria

Tłumaczenia ustne telefoniczne w języku bułgarskim

 

Zależy Ci na pilnym wyjaśnieniu trudnej sytuacji podczas pobytu w Bułgarii? 

Potrzebujesz zadzwonić pod numer alarmowy w Bułgarii, ale obawiasz się, że nie przekażesz szczegółowo informacji, a język angielski może nie wystarczyć?

Miałeś kolizję drogową i potrzebujesz porozmawiać z udziałem tłumacza języka bułgarskiego? 

Znalazłeś się w bułgarskim szpitalu, a nie umiesz porozumieć się z personelem? 

Chciałbyś dookreślić szczegóły pobytu lub dopytać o coś właścicieli apartamentu? 

Potrzebujesz skontaktować się z kontrahentem w Bułgarii, ale chcesz być pewien, że nie utracisz żadnego szczegółu w wirze rozmowy? 

 

Po prostu zadzwoń do mnie i skorzystaj z możliwości tłumaczenia na żywo (telefon, video, aplikacja) lub zleć mi przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z Bułgarią, a załatwię to za Ciebie. Wystarczą Twoje wytyczne. Z mojej strony otrzymasz nagranie rozmów i potwierdzenie czasu ich trwania oraz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać swoim bułgarskim rozmówcom. 

 

A wraz z tym otrzymasz: 

  • szybką realizację 
  • rzetelne informacje zwrotne 
  • miły kontakt z tłumaczką lubiącą ludzi i swoją pracę 
  • spokój 
  • zaoszczędzisz czas i nerwy. 

 

Pomaganie to moja supermoc!

Skontaktuj się telefonicznie (numer tutaj) lub wypełnij formularz na dole strony.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych